rasestumise algfaas ja põiepõletik(tupepõletik) 05.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis teha siis,kui on just rasedaks jäädud ja on löönud põiepõletiku.Mis moodi seda ravida.Pole veel teada,kas see valu kiirgab kusagilt mujalt.Kas võib olla see hoopis emaka muutustest või siis kui on avastatud veel tupe põletik.Mis ravimeid siis tarvitada, et lapsega midagiei juhtuks.

Tänan ette vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere !

Kindlasti pöörduge naistearstile ja kirjeldage oma kaebusi. Võiksite ka hommikusest uriinist teha rasedustesti, kui Te veel ei ole teinud. Arst oskab Teile määrata vajalikud analüüsid uurides tupepõletikke, põiepõletikku, väikese vaagna põletikke, neerupõletikke jpm. Ravi toimub vastavalt analüüside tulemustele ja ravimtundlikkusele. Rasedatele ei ole kõik ravimid lubatud, eriti esimesel kolmel kuul.

Seniks võite apteegist osta raviteed (Uroflux), tarbida piisavalt vedelikku.

Rahvameditsiin kiidab arbuusi ja maasikaid (kui ei ole allergiat).

Helistage koheselt ja registreeruge naistearsti vastuvõtule. On oluline öelda, et olete rase ja soovite sünnitada ning Teil on kaebused.

Teile õnne soovides,

naistearst G.Litter