triquilar 11.02.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 24. aastane naisterahvas. Kasutasin rasestumisvastast vahendit Triquilar ligi aasta, tabletid sobisid hästi, mingeid kaebusi ei esinenud. Lõpetasin pillide manustamise 24. novembril 2004 (ei alustanud peale seitset tabletivaba perioodi enam uue pakiga). Kuna mul jäi alles kaks täiesti tervet pakki, siis kas võin nüüd menstruatsiooni esimese päeva algamisega neid uuesti kasutama hakata (vahepeal on olnud kaks tsüklit)? Või on see idee täiesti hullumeelne ning peaks ikka eelnevalt arstiga üle konsulteerima?
Ette tänades,
A.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Võite alustada nüüd menstruatsiooni esimesest päevast uue pillide pakiga. Kui 2.pakk hakkab lõppema, võtke aeg naistearstile. Siis tehakse tavapärane günekoloogiline läbivaatus ja väljastatakse uus retsept.