pillid ja rasedus 18.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on nimelt selline küsimus, et hakkasin võtma jan. lõpus pille ja lehe lõpetasin sellel esmaspäeval. Nüüd on siis 7 päevane paus ja mul pole ikka veel päevad hakanud, järgmine teisipäev alustan uue lehega ja kui siis ka pole päevad hakanud, kas siis on kindel, et olen rase?
kui suur võimalus hetkel on?

ette tänades,
murelik neiu

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui võtsite tablette ettenähtud ajal ja ei unustanud ühtegi päeva vahele,siis Te küll rase ei ole.Edu soovides,Maie Väli