Citrosept 02.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mida arvate kandidoosi ravist Citroseptiga( nn.looduslik antibiootik).

Tänan!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Tegemist on toidulisandiga, mis mõeldud immuunsüsteemi stimuleerimiseks. Ägeda seenepõletiku korral on soovitav kindlasti alustada ravi seenevastaste ravimitega, lisaks siis kasutada ka immuunsüsteemi toetavaid ravimeid. Kui Teil on krooniline korduvalt ägenev seeneinfektsioon, võite kasutada seda preparaati remissioonis (kui Teil kaebusi ei ole), et vältida sagedasi reinfektsioone.
Tervitades Aire Sekavin