Srv. vahetamine. 15.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kas ma võiksin vahetada Tri-Regoli Tri-Minuleti vastu kui see esimene muidu sobib, kuid see viimane minuteada on uuemat tüüpi? Kas rasvase näonaha (vistrikke pole!) ja rasvaste juuste vastu võib Tri-Minuletist rohkem kasu olla? Tänan Teid!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Tri-Regoli tablettides on gestageenseks komponendiks levonorgestreel, Tri-Minulettil gestodeen. On täisti võimalik, et kasutades Tri-Minuletti Teie naha seisund paraneb. Kui Teil esineb aga näonaha ja juuste rasusus võite kaaluda ka näit. Jeanine kasutamist (preparaadil on väga hea toime nahale).
Tervitades Aire Sekavin