harmoneti tabletid ja veritsemine 08.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Lapsele enam rinda ei anna ja alustasin Harmoneti võtmist tsükli esimesel päeval. Tavapärase 5-6 päeva veritsemise asemel on see kestnud juba 13 päeva. Nüüd ei tea mida teha, kas jätkata Harmoneti võtmist lehe lõpuni või jätta pillide võtmine katki. Enne sünnitust võtsin ka neid pille pea aasta ja mingisuguseid probleeme ega kõrvalmõjusid ei olnud.

Kõike paremat soovides
Kadri

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Esimesed kuud (kui alustada pillide võtmist)võivad olla vahepealsed määrimised. Jätkake pillide võtmist. Kuna olete varem neid pille kasutanud, sobivad teile need suure tõenäosusega.Dr Kadastik