Neitsist naiseks 04.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olin esmakordselt mehega vahekorras aga ei mina ega tema tundnud neitsinahka ning nüüd ta veidi kahtleb, kas ikka olen enne kellegagi olnud või mitte. Kas see on võimalik, et seda ei tunne? Ise olen 18a.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Neitsinahk oOn erinevatel naistel erineva elastsusega. Mõnikord võib see olla väga veniv ja mees ei tajugi seda. Seega lohutage oma armsat. Dr Kadastik