kas põletik või mitte? 24.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 17 aastane noor neiu. Elan noormehega suguelu, vahekordade ajal kasutame kondoome. Siit minu mure: 2-st päeva eritab tupp vere-lima taolist eritist. Päevadeni aga on alles 8 päeva aega. Tavaliselt on mul päeva pealt õigel ajal hakanud menstruatsioon. Aga enne eelmist menstruatiooni tuli mul u. nädal aega tupest verd. Kohuvavalt valus oli käia wc-s. Peale seda jäi mul 2-3 päeva mense hiljaks. Arsti juures ei käinud. Kas võib olla tegemist mingi põletikuga? Või hoopis midagi hullemat?
Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Soovitan reserveerida plaaniline aeg naistearstile. Selliste kaebustega on olulised põletikuanalüüsid.