Põletik 27.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere Mul on tõsine mure.
Nimelt mul juba 2x lümfisõlme põletik kuu ajase vahega aga seekordne lümfisõlme põletik erineb sellest et alaselg tahaks justkui pooleks minna,kõhus väga raskus tunne ja pidevalt nagu pissi tilgad tulrvad püksi,pissida valus ei ole aga vaagnas vahepeal tuikab. Kas selline asi võib emakasse lüüa?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Lümfisõlmede põletik näitab organismis põletiku protsessi, millele reageerib lümfisüsteem. Kui teil on põletikulised kubemes olevad lümfisõlmed, siis põletik võib seotud olla emaka ja/ või munasarjadega. Peate pöörduma günekoloogi poole kontrolli, kes kontrollib emaka ja munasarjad ning võtab vajalikud analüüsid.