võimalik suguhaigus või muu taoline häda... 05.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp.dr.Seemen! Olen sama murega pöördunud juba mitmete arstide poole siin,kuid seni pole vastust saanud...:(Äkki oskate teie aidata?Olen 19 aastane neiu,kellel pärast viimast menstruatsiooni(3.-9. aug.) on valgevoolus täielikult ära kadunud.Varem pole sellist asja juhtunud ja kõik on olnud korras.Menstruatsioon on peaaegu alati olnud regulaarne.Suvel oli kahe menstruatsiooni vahel väike veresegune eritis tupest,mida samuti pole varem kunagi olnud.Valusid ega muid häireid pole esinend.Vahekorras olen olnud vaid kondoomiga.Aasta algul juhtus väike exitus ühe juhusliku partneriga,kuid läxin kohe arsti jutule ja avastati klamüüdia.Sain kohest ravi ja hilisemad analüüsid olid negatiivsed.Viimati käisin kontrollis kuskil aprilli keskel ja siis oli kõik korras.Kas on siiski võimalik ettegu on mingite tagajärgedega?Või on asi milleski muus?On see väga tõsine?Olen väga hirmul ja enne kui arsti juurde lähen tahaxin pisut teada,mida võimalikku mind ees võib oodata..:(Ette tänades Neiu Õnnetu!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Ma ei näe mingit põhjust muretsemiseks. Vooluse puudumine või selle vähesus pole haiguse tunnus. Kui oled siiski minemas kontrollile arsti juurde, pole põhjust küll midagi karta.
dr. Seemen