rasestumisvastased vahendid. 06.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Ma olen noor naine(23),suitsetan ,sale ,allergiat ei ole ,tsukkel normis.Mis tablettid mulle sobivad?Suur tanan!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Hea oleks,kui suitsetamise maha jätaksite.Põhimõtteliselt soovitaks ühefaasilisi madala östrogeenisisaldusega pille ,näit.Harmonet,Logest,Mercilon,Loette.