Probleem suguelus 11.09.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Lugesin siit ühte murelikku kirja nn. liialt libeda "keskkonna" kohta. Olen ilmselt sama probleemi all kannataja - ei saa rahuldust, kuna lihtsalt ei tunne meest enda sees. Tulemuse parandamiseks soovitasite Femigeli. Minu küsimus (kerge hirm) on aga selles, et ega see ei tekita äkki vastupidist olukorda st. muudab "keskkonna" liiga kuivaks? Kas see mõjub ikka mõõdukuse piirides?

Ettetänades

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Liiga kuivaks see kindlasti ei tee, ainult reguleerib. Kindlasti soovitaks pöörduda günekoloogi poole ja kontrollimaks oma tupe avarust. Nimelt peale sünnitust, eriti kui on olnud rebendid, võib olla ka üks põhjus. Tupe saab ka pisut korrigeerida.