cilest tabletid 30.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

hakkasin tarvitama tablette ja pärast esimest tabletti käib pea väga ringi kas siis peaks need välja vahetama ja kuidas siis uute tablettide võtmine peaks edasi minema kas kohe tohib uutega alustada?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Esiteks soovitan tablette võtta õhtuti. Kõrvaltoimed võivad tekkida esimeste nädalate jooksul ja need kaovad tavaliselt ise kuu jooksul. Kui vaevused ei kao, soovitan Cilesti vahetada väiksema hormoonisisaldusega pillide vastu ja alustada nendega kohe peale Cilestiga lõpetamist ilma 7-päevase pausita.