visiit 28.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin oma naise saata Teie juurde uuringutele.
Kahjuks pole tal ravikindlustust ehk kehtivad haigekassakaarti.
Tundub, et ilma selleta arstile ei pääsegi.
Mis võimalused on?
Kui palju orienteeruvalt maksma läheb?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Tartu Naistekliiniku nõuandlasse saate registreeruda tel 7-319-988.
Visiit maksab 110 EEk ilma haigekassata. Analüüsid maksavad 80-100EEk(ühe hind), Tavalislt põhianalüüse oleks 2-3, mida peaks võtma. Oleneb muidugi kaebustest ja probleemidest. Vajadusel ultraheli uuring maksab pisut üle 100 EEk. Erakliinikus on järjekord väiksem ,kuid on umbes 1.5 -2 korda kallim. Võtan vastu Elitee kliinikus Sangla 63, tel 7-40-99-30. Dr Kadastik