rohekas voolus 09.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Tänan, et vastasite mu eelmisele küsimusele.
Nüüd mure selles, et olles läbinud tupeküünalde ravi (viimati arsti juures käies öeldi, et kõik paistab ok, aga võiksite neid kasutada), on voolus endiselt olemas - selline väga hapu lõhnaga. Nüüd aga avastasin, et tupest tuli sellist helerohelist kohupiimataolist eritist.
Nüüd ma küll enam ei usu, et kõik on korras. Mis võiks selle põhjustada, mida edasi teha?

Ette tänades,
Murelik

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik!
Tegemist võib olla tupeseene ägenemisega.
Pöörduge plaanilises korras naistearstile. Ravimid on retseptiravimid.