"seksiisu" 11.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere, olen 24 aastane naine ja minu mure seisneb selles, et "seksiisu" on harva. Olemas on armas ja hoolitsev mees. Kas asi võib olla ka selles, et 5 aastat olen tarvitanud pille? Kas on olemas näiteks taimseid "ergutajaid"?
ette tänades,
Pille

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Pille!
Vajate seksuaalnõustaja ja seksuaalterapeudi konsultatsiooni, et jõuda selgusele enda ja oma mehe ootuste suhtes.
Tallinnas Seksuaaltervise Kllinikus.
Probleemi süvendajaks võisid olla pillide pikaajalise tarvitamise kõrvaltoimed.
Apteegist võite küsida mitmeid käsimüügi preparaate apteekri käest.
Naistearst Galina Litter