mingi "tükk" 31.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kui 30 aastasel avastatakse paremas rinnas mingi "tükk", kas oleks õigem minna mammoloogi juurde või teha rindade ultraheliuuring?
Kena suve jätku!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Alustage naistearstist, vajalik on günekoloogline -põletike ja onkoloogiline kontroll. Siis piimanäärmed ja vajadusel ultraheliuring.