eritus 29.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mure selline, et 21.mail oli mul rinna operatsioon(healoomuline kasvaja)tehti üld-tuimestus.
viimane menses oli 5-9 mai, ja uus peaks hakkama 7 juunil(korrapärane menses alati) kuid nüüd 23 mail hakkas tulema verist eritust.
Arsti juurde on küll number olemmas kuid sinna on aega 3 nädalat ja mure on suur, äkki on midagi tõsist.
Tablette ei ole kasutanud juba 1,5 aastat, kasutan ainult kondoomi.
Vanust on 25 aastat ja 1 sünnitus.
Ette tänades,
Murelik

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik!
Milline on Teie diagnoos? Miks oli vaja üldnarkoosis operatsiooni?
Olenevalt diagnoosist ja operatsiooni ulatusest võib trauma põhjustada menstr. tsükli häireid.
Palun küsige oma patoloogilise histoloogia vastus, tehke sellest 3 koopiat(endale, perearstile, konsultandile) ja näidake arstile.
Naistearst Galina Litter,