Eritus tupest 27.10.13 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen 22aastane. Probleemiks valge eritus tupest, mis ei ole väga vedel, pigem tükkis. Värvus valge ja kergelt kollakas-roheline. Tunne on kogu aeg valulik ja sügelev, ebamugav. Hakkas pool nädalat tagasi Egiptusel reisil olles.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Suure tõenäosusega on tupeseen. Soovitaks minna ikka günekoloogi poole, kuid võite apteegist osta klotrimazolsalvi ja alustada sellega ravi ,kui kohe ei saa arsti juurde minna. DR Kadastik