naha kestendus 03.12.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi tekkisid nahale laigud mis kestendevad on pruunikad, sügelevad ja näevad välja nagu oleks kõõm peal, natuke kraapides hakkab veritsema. Käisin kevadel arsti juures ja sain ravi ja nüüd sügisel on asi täitsa hulluks läinud. Ma ei taha selle arsti juurde tagasi minna sest, ta tundus nii pinnapealne, hiljem rääkisid tuttavad, et sellel on ka paremat ravi, miskit tabletid jne. Üldiselt on mul küsimus kas see on ka nakkav. Ja kelle poole te soovitaksite pöörduda. Elan Tallinas.

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui Teie haigus oleks nakkav, oleks Teid sellest informeeritud. See ,et paljud nahahaigused sügiseti kipuvad ägenema ,on tavaline. Mis nahahaigusega Teie puhul tegemist on , ei ole selle kirjelduse põhjal võimalik arvata .On selge, et vajate nahaarsti konsultatsiooni. Nahaarstid töötavad kõikides polikliinikutes , samuti tegutseb Tallinnas mitmeid eranahaarste.

Dermatoloog S.liiv.