furunkel 18.06.05 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Juba poolteist aastat vaevavad mind furunklid. Olen käinud nelja arsti juures aga ravimid ja protseduurid pole nende levikut peatanud. Organismis on midagi paigast aga mis. Veri peaks paigas olema, teen sporti, 40 a.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitaksin lasta Teil ka oma kurgumandleid kontrollida ning arstil analüüs neist võtta ,et välistada võimalik mikroobikandlus.