Punakas lööve kubemes 26.10.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 26-aastene noormees. Juba aastapäevad on olnud kubemes, mõlema reie sisekülgedel punased laigud, mis on ajapikku laienenud. Aeg-ajalt muutub nende värvus ka erksamaks ning vahete-vahel esineb sügelust. Millega võiks tegu olla ja kuhu tuleks abi saamiseks pöörduda?

Ette tänades,
Küsija

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Suure tõenäosusega on tegu seenhaigusega ning peaksite pöörduma nahahaiguste arsti vastuvõtule. Saatekirja pole vaja.