näo nahk 04.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Naine käis mitmed aastad tagasi kosmeetiku juures ja peale seda läks näonahk käest ära. Kas on võimalik, et ta sai mingi naha ussi või midagi sellist? Tegelikult tuleks teha kusagil mõni analüüs, aga ei tea kelle poole pöörduda, kuna naine kardab, et keegi võib tema näonahka rohkem rikkuda.

Lugupidamisega
Rene

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Nahaarstid tegelevad ka näonaha probleemidega, nii et, soovitage abikaasal vastuvõtule minna.