ureoplasmoos 09.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

loen läbinud 2 korda ureoplasmoosi ravi, kuid tulutult. millised on selle haigusega seotud tüsistused nii naistel, kui ka meestel. kas on seda tingimata vaja ravida?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ureaplasma urealyticum kuulub 60%-l naistest normaalse mikrofloora hulka. Nimetatud mikroobi olemasolu iseenesest ei ole põhjus ravimiseks. Oluline on kas nimetatud mikroob põhjustab urogenitaalorganites põletikulisi protsesse või mitte. Seega on otsus - ravida või mitte - igal juhul individuaalne.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Nahahaigused

ureoplasmoos

selline probleem, et olen läbinud 2 korda ravi aga tulutult. arstil pole uue raviga ka kiiret. millised on hilisemad tüsistus ohud? partneril on ravi õnnestunud aga minul ei taha kohe miit õnnestuda.

Vastas dr Heli Raudsepp

Ureplasmat ei ole vaja võtta tõsiseltvõetava tekitajana. Kui Teil kaebusi pole, siis ravi Te ei vaja.

Loe edasi

Ureoplasmoos

Jaanuaris 2003,kui võtsin end rasedusega arvele,avastati mul ureoplasma.Arst otsustas ravimise lükata raseduse teise poolde.Märtsis mu rasedus 15 nädalal peetus.Katkemise põhjust ei leitud.Kas võis seda ...

Airi Põder

Vastas dr Airi Põder

Teie küsimusele pole võimalik vastata ilma. et oleks tehtud põhjalik meditsiiniline läbivaatus. Ureaplasma urealyticum on niisugune mikroob, mida kannab oma genitaaltraktis 60% naistest. Tavatingimustes ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi