ureoplasmoos 04.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

selline probleem, et olen läbinud 2 korda ravi aga tulutult. arstil pole uue raviga ka kiiret. millised on hilisemad tüsistus ohud? partneril on ravi õnnestunud aga minul ei taha kohe miit õnnestuda.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Ureplasmat ei ole vaja võtta tõsiseltvõetava tekitajana. Kui Teil kaebusi pole, siis ravi Te ei vaja.