Testi tulemused 19.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tegin analuusid ja sellised on vastused mis sain, arst on alles kuu aja pärast. Mis te arvate nemdest tulemusest? Olen 21a vana mees heas füüsilises vormis ja tegelenud jõusaalis treenimisega 3 aastat. Ei ole kunagi tarvitanud keelatud aineid, steroide jms. Magan hästi ja söön hästi. Viimasel ajal tunnen ennast mentaalselt nõrgalt natuke ja seksi isu on langenud märgatavalt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Testosteroon vanuse kohta suhteliselt madal. Vaba testosteroon kompensatsioonimehhanismidega rahuldav. Põhjuste osas ainult analüüside alusel midagi õelda pole võimalik.