Ees naha all mügarikud? 09.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, leidsin peenise eesnaha alt sellised mügarikud, või tunduvad, ei sügele ega midagi, millega tegu võib olla ja kas peaks muretsema?Paiknevad ainult ühe koha peal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel võib kahtlustada kroonilisest põletikust muutunud peenise nahka. Kui peale vahekorda tepib peenise pea ärritus peaksite põletike suhtes ennast kontrollima nii teie ise kui ka teie seksuaalpartner. Tulge meestearsti vastuvõtule!