sügelus ees nahal 18.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mida teha kui on sügelus ees naha alla või nagu ees naha peal kui tõmmata eesnahk maha siis seal nagu sügeleb ja on punane.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene on korralik hügieen. soovitan eesnahaalust pesta kord päevas leebe seebiga, soovitavalt beebiseebiga.
Teiseks - apteegist saab ilma retseptita Klotrimazool kreemi - kasutada kaks korda päevas ja mõne päevaga on selge, kas aitab
Kolmandaks - soovitan tulla noorte nõustamise vastuvõtule meestekliinikus. Kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee