naha all 30.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere ! mul on probleem et suguelundi peal v6i pmst selle naha all on vakjad punnid v6i t2ppikesed . millest see tuleb vahekooras ple veel olnud .. kas see v6ib tekida ka milleskist muust v6i v6ib see olla mingi seen haigus .. oleks t2nulik kui mingi ravimi nime saaks vms .

ette t2nades !

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on normaalse suguelundite naha eripäraga. Põdeda pole põhjust.
Edu soovides
Margus Punab