Eesnäärme vähi operatsioon ja järgnevalt munandite eemaldamine. 09.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas nende operatsioonide tagajärjel toimub isiksuse muutus ja psüühhilised häired?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nii karme mõjusid ma pole kohanud. Munandite eemaldamisel tekib meesuguhormoonide puudulikkus, millel omad mõjud tervisele. Arutage oma raviarstiga need teemad kõik rahulikult enne operatsioone üle.