Ebameeldiv tunne munandite taga enne peppuauku 06.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mida peaksin ette võtma, et saada lahti ebamugavat suruvast tundest munandite taga enne peppuauku?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjus tuleks kindlaks teha. Kolm peamist pühjuste gruppi:: päraku piirkonna mure, eesnäärme haigus või vaagna valusündroom. Arsti juurde tuleb jõuda...