Kadunud urineerimise vajaduse tunne ja orgasmi sensatsioon. Kõike peale neerukivide operatsiooni. 04.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Ei tunne enam vajadust urineerida ja samuti orgasmi tunnet. Kümme päeva tagasi oli neerukivide eemaldamine ureeterorenoskoopilise operatsioon laseriga. Enne operatsiooni oli kõik korras. Kõik läks operatsiooniga paberite järgi hästi. Internet on täis jutte, et sellest taastub mõne päevaga ja antud kõrvalmõjusid ei suutnud mitte kuskilt leida peale pikki otsinguid. Lisaks sellele on mul ikka veel valud ning koos uriiniga tuleb verd see peaks olema täiesti normaalne, kuid siiski on 10 päeva möödas internetis räägitakse üksikutest päevadest. Sooviksin lihtsalt ka teise inimese arvamust. Kas on põhjust muretsemiseks?

Suur aitäh, et võtsite aega vastamiseks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui teil on operatsiooni järgselt tekkinud tervisemured, siis tuleks pöörduda Teid opereerinud arsti ja/või raviasutuse poole.
Antud kaebused on tõesti harvad, ja võimalik, et seotud väikese vaagna lihasregulatsiooni häiretest, mis võivad omakorda olla seotud ka instrumentaalse vahesegamisega, mida teil kasutati.
Enamasti taastub lihastöö eelneval tasemel mõne päevaga. Kui mure püsib, siis nagu juba soovitasin aitab edasi teie raviarst.
Kui probleemid jäävad püsima, siis saan soovitada meestekliiniku väga häid vaagna füsioterapeute.