ei erutu 13.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tervitus.
võtsin vaevaks kirjutada teile murega mis mind iga päev üha veenvamalt piinab. olen 20 aastane noormees, mul on oma tüdruk kohtume harva ja vahekorras oleme keskmiselt kord nädalas.traditsiooniline on olukord et tema saab ennem orgasmi kui mina kuid ma ei jää rahulduseta. viimasel ajal on juba mitmes üritamine kuid lõpuks läheb kihva, st.vajub ära. tunnen juba muret ja ei oska kuhugile pöörduda, kardan juba tüdruku ees häbis olla eelmäng on hea tegelen temaga ja hetkel kui vahekorda astun lihtsalt mingi aja möödudes vajub ära, vahel poole vahekorra ajal mitte ei lõtvu vaid pole ka selline jäikus mis peaks. füüsilisi ega psüühilisi kriise ei tohiks mul eriti olla kuid see teeb voodis närviliseks küll ja jätab häbisse sest ise algatan ja lõpuks pole enam asja. Ehk oskate kiirelt aidata või soovitada mõnda ravimit. isegi seda olen täheldanud, nagu noortele ikka kohane vaadatakse netis sekspilte, viimasel ajal on kadunud vajadus sellejärele ja ei tunne erutust nende asjade peale mis oli varem. Teie profesionaalsele abile lootma jäädes ja ette tänades..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pole just päris õige inimene sellel teemal teile nõu andma. Soovitan sama küsimus esitada seksoloogile. Ära vajumise vastu saab kenasti aidata kaasaegsete erektsioonihäire ravimitega. Samas usun ikkagi, et probleem on eelkõige psühholoogilist laadi.
Edu
Margus Punab