Valged täpid munandite peal ning natukene ka peenise naha peal 26.12.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas saada neist lahti? Kas pean minema perearsti juurde ja seal sellest rääkima?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei pea kuhugile minema! tegemist on täiesti loomuliku munandikoti nahaga. Pisut vähemväljendunud on need nahanäärmed peenisel. Tegemist ei ole haigusega!
Vajadusel võite pöörduda noormeeste nõustamise kabinetti.