Uriini tilkumine pärast urineerimist 30.04.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mure siis selline et kui wc käin ära siiis peale urineerimist uriini tilgub mingi aja kui ennast füüsiliselt liigutada nagu kusetee ei tühjeneks täielikult , wc käin väga tihti, ja vahest urineerimisel on isegi selline õrn pakitsev valu aga se on väga väiksel määral. Ja kui wc käin siis uriini kogus mis tuleb välja on väga väike.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle jutu järgi kahtlustan, et eesnääme põletik ei pruugi olla täiesti välja ravitud. Kas eesnäärme sekreedi uuring oli täiesti põletikuvaba? Prostatiit on kaitseorgani põletik ja seetõttu üsna keeruline ravida. Eduka põletikuravi lõppu soovitan kasutada mitme kuu jooksul eesnäärme funktsiooni taasataid ravikuure.