Sage urineerimine 28.10.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimasel ajal pean ühe korra öösel ärkama, et põit tühjendada. Päevasel ajal pole kohati probleemi, aga samas tihti tekib tunne, et vaja jälle põit tühjendada, uriini kogused on kohati väikesed. Peale urineerimist tulevad ka pärast nagu järeltilgad, mis on ebamugav. Öösiti urineerimine on kestnud juba üle 6kuu, aga need järeltilgad on juba pikem probleem. Millega võib olla tegu ja kuhu, kelle poolde pöörduda? Kas on vajalik ka saatekiri?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline eesnäärmepõletiku vaevuste kompleks. Soovitan meestearsti külastada. Haigekassa kattega visiidile tulekuks on vaja saatekirja ja perearsti poolseid esmaseid uuringuid. Tasulisele vastuvõtule saab ka ilma.