Tere, Mul mingi asi tekkis peenisele, millise arsti juurde peaksin pöörduma. Lisan pildi. 02.04.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi tekkis selline liig (liha-asi ) peenisele ja nädal hiljem natuke väiksem samalaadne asi. Kelle juurde ma peaksin minema oma mure lahendamiseks ? Ja mis see võib olla ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist HPV viirusest tingitud kondüloomidega. Ravi on lihtne. Pöörduge meestearsti või suguhaigute arsti vastuvõtule.