Erektsioonihäire 15.04.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure selles, et peenis ei saavuta piisavat jäikust vahekorraks või saavutab selle lühiajaliselt. Tahtmist on aga info ei jõua nagu vastava organini. Kas oskate soovitada mingit ravimit, mida võiks proovida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäire ravimid on täiesti olemas kuid selleks tuleb jõuda arsti vastuvõtule. Kui soovite vaid ravimit, mis tagab erektsiooni, siis võite kenasti alustada oma perearsti juurest. Kui soovite leida põhjuse ja võimalusel selle likvideerida, siis soovitan tulla kogenud meestearsti vastuvõtule.