erektsioonihäired 02.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Selline küsimus:
Mul on seksuaalelu probleemid, erektsioonihäire- Enneaegne seemnepurse. Samalajal elan 1.5a aktiivset seksuaalelu.
Kas on äkki ise võimalik osta ravimeid selle erektsioonihäire jaoks, vms.? Mida peaks tegema ja kust alustama???

Ette tänades,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enneaegse seemnepurske ravi on võimalik. Ravimite saamiseks tuleb siiski vastuvõtule tulla.
Edu, Margus Punab