erektsiooni häire 02.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Mul oleks üks küsimus...nimelt kui on mehel erektsioonihäire, siis kas on ka selline oht et naine ei jää näiteks rasedaks. Loodan saada vastuse. Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on täielik erektsioonihäire ja vahekorda astuda üldse ei õnnestu, siis on kindlasti raske ka rasestuda. Erektsiooni tugevusest sperma kvaliteet ei sõltu.
Edu soovides, Margus Punab