Psühholoogiline erektsioonihäire (ärevus) 20.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Uue partneriga alati ärevus, mis seotud varasemate ebaõnnestumistega, ei lähe kõvaks. Ülemõtlemine. Kas sildenafil jms ravimid aitavad psühholoogilise erektsioonihäire puhul?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sildenafiil on pigem 70+ meeste ravim. Kõik erektsioonihäired on selles vanuses kenasti ravitavad, ka teie poolt kirjeldatu. Ilma lugu teadmata siiski ravimeid kirjutada ei saa. Soovitan meestearsti vastuvõtule jõuda.