Profertil 04.07.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere Lp.Dr.Punab.
Kas sperma kvaliteeti parandav toidulisand Profertil on ainulaadne ja asendamatu või on võimalik seda samaväärselt aga odavamalt asendada? Ja tuginedes Teie suurtele kogemustele ja tarkusele-kuivõrd võib sellest abi saada rasestumiseks, kui mehe sperma on suht kehvake? Oleme kolm aastat püüdnud beebit saada, sügisel see õnnestus, aga kahjuks rasedus peetus. Naistearsti sõnul on minul kõik norm, tahab natuke rohtudega aktiveerida rasestumisvõimalust. Mehele ei ole kõiki uuringuid tehtud, kuna need on kõik tasulised. Suured tänud Teile vastuse eest!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma kvaliteedi langusel on vähemalt 80% juhtudel konkreetne põhjus. Kõige tähtsam ongi leida põhjus ja alles siis saab rääkida sellest kas üldse ja millega konkreetselt saaks asja paremaks muuta. Pimesi midagi süüa võib siiski vahel aidata. Profertilil on oma positiivne toime täitsa olemas. Siiski on ka odavamaid alternatiivseid kombinatioone. TÜ meestekliinikus on kõik viljatuse uuringud kindlustust omavatele meestele 100% tasuta!