seemnepurse 20.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem on selles, et ei jõua kuidagi seemnepurskeni. Mõnikord kulgeb vahekord probleemideta, aga enamasti ma ei jõuagi lõpuni, sest ennem oleme naisega juba nii väsinud, kuna eelnev sex on veninud nii pikale ja tõsiseks katsumuseks meile mõlemaile.
Lugupidamisega K.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks puudub enamik vastamiseks vajalikust infost - vanus, kaasuvad haigused. Probleem on keeruline ja selle lahendamiseks soovitan pöörduda dr. Olev Poolametsa, kellel selle probleemiga Eestis vast suurimad kogemused,
vastuvõtule Meestekliiniku Tallinna filiaalis.
Edu soovides
Margus Punab