olen mures oma mehe käitumise pärast 30.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere!OLEN VÄGA MURES,SEST MU MEES MASTURBEERIB PIDEVALT WC KÄIES,SUURESTOAS KUI MINA MAGAMISTOAS MAGAN JA ON OLNUD JUHUSEID KUI ÖÖSEL ÄRKAN JA NÄEN,ET TA ENDAGA TEGELEB.OLEN TALLE SEDA ÖELNUD,ET MULLE EI MEELDI SELLISED ASJAD JA TEMA SÕIMAB MUL NÄO TÄIS,ET TEMA EI OLE MIDAGI TEINUD.PIDEVALT ON TA ALUSPÜKSID SPERMAGA KOOS JA MA EI KANNATA SEDA ENAM KAUEM.MIND AJAB SEE VIHALE.KAS TE SAAKSITE MULLE NÕU ANDA,MIDA MA PEAKS TEGEMA?SEE ON LIHTSALT ÜLE MÕISTUSE.PEAAEGU IGA PÄEV ON SELLINE ASI.TÄNAN TEID.TIINA

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline probleem siin lahkamiseks. Puudub vanus ja muu vajalik lisainfo. Esmalt teen järelduse, et ilmselt on teie omavahelised suhted, ka seksuaalsuhted üsna keerulised. Masturbatsioon on ka harmoonilises suhtes kasutatav seksuaalpraktika, kuid vaevalt nii aktiivselt. Vahel kipuvad mehed ülemäärast(?) eneserahuldust praktiseerima depressiooni leevendamiseks...
Tegelikult arvan, et kui soovite oma probleemile lahendust leida, peate oma suhte ja seksuaalelu teemat isekeskis rahulikult arutama. Kui ise hakkama ei saa, siis soovitan soojalt külastada head seksoloogi või antud juhul ilmselt hoopis pereterapeuti.
Edu soovides
Margus Punab