Mehe seemnepurse 31.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen mures abikaasa tervise pärast. Arsti juurde pole võimalik saata. Lihtsalt ei lähe.
Vahekorras kõik on aga seemne purskeni vahekorra ajal ei jõua või kui siis väga harva. Mineti ajal aga alati. Millest see ja kas see miski haiguslik seisund või ongi osadel meestel nii?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ei lähe arstile, siis ei lähe. Jõuga ei saa ei uurida ega aidata. Suure tõenäosusega juhtivalt psühholoogiline mure, mis haakub ka abiotsimisest keeldumisega.