Peenis ei tõuse pärast opi 28.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 33 aastane mees ja mulle tehti eelmisel aastal operatsioon, kus päästeti minu "väikemees" pimedusest. Suguti nahk oli pealt kinni ja vahekorda polnud õnnstunud astuda.
Nüüd aga on jama selles, et kui naine mind erutab, läheb mul asi kõvaks, aga kui üritan asja sisse saada, siis "väikemees" vajub lihtsalt ära, läheb lõdvaks. Ja vahkorda astudes on peenis ka suhteliselt tundlik- valulik.
Kuidas nendele probleemidele leevndust saaksin? Ääärmiselt piinlik on olnud!
Palun aidake!
Lugupidamisega, M.P

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäire on tänapäevaste ravimitega kergesti korrigeeritav. Peenise tundlikuse osas saab mingit targemat nõu anda les peale läbivaatust. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab