Häired suuguelus 22.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 46 aastane mees, abielus 2 lapse isa. Viimastel aastatel olid probleemid kitsa eesnahaga. Käisin operatsiooonil ja see tehti korda (Mustamäe haiglas). Kolm kuud tagasi tekkisid probleemid abikaasaga. Peale opist päranemist oli vahekord enam vähem normaalne. Abieluprobleemidest tekkis üsna ränk psüühhiline pinge- võtsin alla 10 kg ja nüüd on mõned korrad hakanud esinema häirreid suguelus. Algselt on kõik normii,kuid suguakti ajalväsib "töömees" ootamatult ära. Eriti varahoommikul. Varem sellist asja ei ole olnud. Kas selline asi võib tuleneda ränggast vhingelisest üleelamisest ja mida saab selle ravimiseks ette võtta. Abikaasaga oleme enam vähem probleemid lahendanud ja on lootus, et kõik saab korda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäire põhjuseks võivad tõesti olla ka tõsised stressiperioodid. Samas näib, et teie mured tekkisid peale kõige kehvemat perioodi ja olid seotud ka kehaliste muutustega. Seega tasuks alustada ehk hoopis meessuguhormoonide uuringutest. Uuringute kõrvalt saab edukalt alustada ka raviga. Usun, et juhul kui pole tõsiseid kehalisi muutuseid saate oma probleemid korda lühiajalise potentsiravimite kuuriga.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Peenise kõvastumine

Tere. Probleem on peenise kõvastumises.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tõhusad ravimid on olemas. Selles vanuses põhjused tähtsuse järjekorras - veresoonte muutused, meessuguhormooni tasakaalu häired, eesnäärmehaigused, psühholoogiline. Tulge vastuvõtule.

Loe edasi

Erektsioonihäire

Kas on veel abi?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tuleb uurida, milles on probleemi põhjus. Peamised erektsioonihäire põhjused on muutused peenise verevarustuses ja suguhormoonide tasakaalu häired. Tulge vastuvõtule, teeme uuringud ja nende alusel saab ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: