vasektoomia meesetel, aga naistel? 05.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen kuulnud, et ka naistel saab "midagi" läbi lõigata, et vältida rasestumist. Oskate ehk paari sõnaga selgitada? Meil on kolm last ja rohkem ei soovi. Vanused on meil küll veel üsna noored - n 31 ja mees 28 a, aga otsus kindel. Samas sooviks veel teada, et kui on soov teie juures vasektoomiat teha, siis kui suure väljaminekuga peaks arvestama

Aitäh vastuse eest
Piia

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Naiste poole küsimustes peate ikkagi naistearsti käest küsima. Vasektoomia puhul võib arvestada umbes 2000 kroonise kuluga.
Edu soovides
Margus Punab