Kitsas eesnahk 18.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et mu eesnahk on vist liiga kitsas ta ei tule üle peenisepea, kuid ega ma ei taha kõvasti tõmmata ka ja ma olen juba 14 aastane mida ma peaks tegema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses peaks eesnahk tõesti juba maha käima. Esimene venitus on sageli tõesti veidi valulik. Kui ise ikka ei taha kõvasti tõmmata, siis tuleb arsti juurde tulla...
Edu, Margus Punab