liigne eesnahk 17.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! olen 19.a noormees ja mureks on see et arvan et mul oleks vaja eesnaha lõikust kuna see ei tule maha ei lõdva ega ka kõvastunud peenise korral ja samuti segab ka urineerimist natuke kuna peenise pea ette on moodustunud selline tugevam nahk mis segab uriinil yhtlase survega välja tulemast. Et kas selle probleemiga peaksin teie poole pöörduma või on selleks mõni teine arst? Ja kas yldse on võimalik minuvanusel noormehel lõikust teha ja eesnahka natuke eemaldada...???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegelen ka mina eesnaha lõikustega. Kindlasti saab teid aidata. Konkreetsest ravimeetodist saab kõneleda siiski alles peale läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab